اطلاع رسانی,  روزنوشت,  گردشگری

نمایشگاه گردشگری ایران

از روز سه شنبه که به تهران بازگشتم، تمام و کمال وقتم صرف نمایشگاه گردشگری و هتلداری ایران و حاشیه های این نمایشگاه شده و واقعا هیچ فرصتی برای نوشتن پیدا نکردم. امروز ناچار شدم بخاطر انبوه کارهای نیمه تمام و عقب مانده، علیرغم میل باطنی ام، قید نمایشگاه را بزنم و در چند جلسه کاری شرکت کنم.

و اما هفتمین نمایشگاه گردشگری و هتلداری ایران هم از روز پنجشنبه آغاز شد و تا فردا (یکشنبه) ساعت 16 ادامه خواهد داشت. به نظرم امسال وضعیت نمایشگاه خیلی بهتر از دو سال قبل هست و انرژی جدیدی که به گردشگری ایران وارد شده را می توان در همین نمایشگاه هم دید.

اگز هنوز فرصت نکرده اید که از این نمایشگاه بازدید کنید، فردا را فرصت دارید. بیش از 200 شرکت و مجموعه کوچک و بزرگ گردشگری داخلی و خارجی، همه و همه در 4 سالن (سالنهای 6 و 7 و 8 و 9) در نمایشگاه بین المللی تهران گرد هم جمع شده اند و محصولات و خدمات خود را ارائه کرده اند.

bannerfa.

8 دیدگاه

 • hory

  سلام جناب عرفانیان . رسیدن بخیر . خدا قوت. خستگی از تن در نکرده باز نمایشگاهی دیگر. انشاءالله سلامت باشین و پر توان و سرمشقی برای جوانان ایران زمین تا بیاموزند که رسیدن به اهداف غیر از دانش و آگاهی نیازمند تلاش و کوشش خستگی ناپذیر است. شاد باشین ( به قول دوستمان م . ق)مرد بین المللی کافه بارانی نمایشگاهها! نامگذاری دلنشینی بود.

  • Majid Erfanian

   سلام. واقعیت اش کاری که با علاقه انجام بشه خستگی نداره! من هم به هیچ وجه احساس خستگی نمیکنم.
   شما بزرگوارید، از لطف شما ممنونم

 • شکوفه فلاحتی

  من امروز بر خلاف میلم به نمایشگاه رفتم و حدود 4 ساعت اونجا بودم
  و بر خلاف تصوری که داشتم نسبت به سه دوره ای که تجربه اش کردم خیلی هم هیجان انگیز بود
  ابتدا خیلی بی میل فقط قدم میزدم بین غرفه ها و سالن ها اما بعد از گذشت یک ساعت بی هدف ابتدا طراحی غرفه ها نسبت به سال گذشته نظرم رو جلب کرد و با کنکاش بیشتر فکر می کنم روی معرفی گردشگری به عنوان یک صنعت تاکید بیشتری شده بود تا صرفا گردشگری (البته من در این زمینه خیلی کم تجربه و نزدیک به عوام هستم)
  خیلی هم به دنبال چهره شما بودم که متاسفانه توفیق نداشتم

  • Majid Erfanian

   سلام. خوشحالم که بعد از اجبار به حضور، لااقل حس خوبی نسبت به اینجا بودن پیدا کردید. مطمئنم که این روند همچنان رو به رشد خواهد بود. عذر میخوام که کم سعادت بودم و ندیدم شما رو

 • م.ق

  سلام سپاس از زحمات شما که خستگی سفر به در نشده پا به پای نمایشگاه شدید تا به آخر . تعدادشون کم بود اما خلاقیت در دکور بندی بعضی ها خیلی خوب بود , انرزی گردشگری کمتر بود و بیشتر حس صنعت گردشگری القا میشد که ایشالا روز به روز بهتر میشه .البته من به جز نمایشگاههای اینجا هنوز کشورهای دیگر را ندیدم اما تفاوت را می توان حس کرد ,حداقل نسبت به سالهای پیش .باز هم سپاس و درود بر “مرد بین المللی کافه بارانی نمایشگاهها “;)

  • Majid Erfanian

   سلام. خواهش میکنم. موافقم، بعضی از غرفه ها امسال سلیقه بیشتری در غرفه سازی به خرج داده بودند. من هم به روزهای روشن آینده امیدوارم.
   ممنون (:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *